Bieżnie wodne dla dzieci

Bieżnia wodna AQUAMOTION JUNIOR

Bieżnia wodna AQUAMOTION JUNIOR

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu nasze bieżne wodne serii AQUAMOTION JUNIOR, mające zastosowanie w rehabilitacji dzieci.

AQUAMOTION JUNIOR
AQUAMOTION JUNIOR PLUS

Dwa modele przeznaczone do rehabilitacji dzieci. Cechują się wyjątkowo kompaktową budową. Mogą być instalowane w pomieszczeniach już od 9m2.

Najważniejszą zaletą dla terapeuty jest brak konieczności wchodzenia do wody oraz praca z dzieckiem w pozycji wyprostowanej.

Przy stałym poziomie wody w zbiorniku głębokość zanurzenia pacjenta regulowana jest poprzez opuszczanie ruchomej bieżni w głąb basenu.

Posiadają szeroki zakres wyposażenia standardowego i dodatkowego jak przeciwprąd, automatyczne chlorowanie, zaawansowany system filtracji oraz zdalny nadzór poprzez internet.

  • Prędkość taśmy jest dostosowana do rehabilitacji dzieci.
  • Szklane ściany pozwalają na monitorowanie przebiegu terapii.
  • W standardzie instalowany jest przeciwprąd wodny, stwarzający dodatkowy opór podczas chodzenia.
  • Posiadają w postaci opcji bardzo bogate wyposażenie dodatkowe
  • Jedyne bieżnie w Europie, stworzone do rehabilitacji najmniejszych dzieci
Bieżnia wodna AQUAMOTION JUNIOR

Bieżnia wodna AQUAMOTION JUNIOR

Koszty eksploatacji

Bieżnie wodne FIZJOPET, dzięki opatentowanym rozwiązaniom, zapewniają Państwu minimalizowane kosztów eksploatacji z zakresie energii elektrycznej i zużycia wody oraz bezpieczeństwo użytkowania dzięki napędowi hydraulicznemu.

Bezpieczeństwo pacjentów

Celem zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa pacjentów jak i terapeutów bieżnie wodne serii AQUAMOTION JUNIOR spełniają wszystkie wymagania stawiane wyrobom medycznym, potwierdzone certyfikatami wystawionymi przez TÜV NORD.